Çağrı Merkezi / +90 322 458 41 21

Bize Yazın / info@onalp.com.tr

Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda
Sevdiklerinizle Paylaşın

Önalp Mühendislik bugüne kadar, çok sayıda karayolları sanat yapıları, kazı, dolgu ve hafriyatın nakledilmesi dâhil her türlü alt yapı işleri, üst yapı, kaba, ince inşaat işleri (Endüstriyel yapılar ve konutlar) inşaatını tamamlamış bulunmaktayız. Yılların deneyimi ile pekişmiş şirket kültürü, sağlam temeller üzerine kurulmuş mali yapısı ve saygın kurumsal kimliği ile Türkiye’de ve dünyada yapı sektörünün yenilikçi ve gelişime odaklı lider kuruluşlarındandır.

İnşaat sektöründe her geçen gün güçlenerek ileriye giden Önalp Mühendislik sahip olduğu teknik kadrosuna güvenerek yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Projelendirmeden başlayarak anahtar teslimine uzanan bir sürecin her aşamasında, kendi standartlarını aşan bir kalite anlayışını benimseyen Önalp Mühendislik, özellikle karayolları, sanat yapıları ve köprü projeleri yapımı ile alt yapı işleri konularında kayda değer bir birikime sahiptir.

Bulunduğu coğrafyanın ötesine tecrübesini ve vizyonunu taşımayı ulusal bir sorumluluk olarak benimseyen Önalp Mühendislik çağın gereklerini uzmanlık alanlarında titizlikle uygulayarak, en değerli kaynağı olan çalışmalarının gücüne, desteğine ve bilgisine inanarak bulunduğu konumu koruyacaktır.

Personel hizmetleri sektöründe bünyesinde 200'den fazla personel çalıştıran Önalp Mühendislik her geçen gün personel hizmetleri sektöründe de ulusal bir firma olmayı hedeflemektedir.

Copyright © 2020. Tüm Hakları Saklıdır.


Yükleniyor...